Переваги та вади мийки з крилом
Крилом кухонної мийки називається додаткова робоча площина, розташована збоку від чаші. Залежно від моделі пристрою їх може бути кілька або одне. Зазвичай крило розміщується збоку з лівого або з правого боку.
На перший погляд, подібне доповнення до мийки може здатися зручним, але на практиці таке рішення підійде далеко не всім.
Переваги мийки з крилом
Купивши раковину на кухню, ви отримуєте чудовий додатковий робочий простір. На ньому зручно розміщувати мийні засоби, мочалки, щітки та інші додаткові аксесуари, які часто використовуються під час миття посуду. Крім цього, там можна ставити мокрі тарілки, щоб перед їх переміщенням у шафку вони встигли просохнути.
Під час миття овочів на крилі розташовують уже чисті продукти або навпаки брудні, кому як зручніше. У результаті ви відразу бачите, що ще потрібно вимити.
Крило мийки можна використовувати як додаткову дошку, наприклад, щоб поставити гарячу каструлю або сковороду.
Недоліки мийки з крилом
Попри наявність позитивних сторін у купівлі мийки для кухні з крилом, вироби не позбавлені вад:
- Висока вартість. Для виробництва цього типу сантехніки потрібно більше матеріалу, відповідно, її ціна вища, порівнюючи з аналогами без додаткової площини.
- Вимоги до гарнітуру. Габарити кухонного гарнітура мають забезпечувати можливість встановлення такої мийки. Крім цього, потрібно відразу замовляти стільницю більшої товщини, щоб вона витримала вагу мийки, що також тягне за собою витрати.
- Складність монтажу. Велика вага та габарити ускладнюють процес встановлення мийки. Потрібні більше майстерності, особливо, коли потрібно виконати монтаж інтегрованої моделі.
Як вибрати мийку на кухню
Критерії вибору мийки з крилом мають деякі нюанси, зумовлені тим, що покупцеві необхідно визначитися з розміром додаткового робочого простору. За всіма іншими пунктами параметри підбору ідентичні.
- Матеріал. Має безпосередній вплив не тільки на зовнішній вигляд сантехнічного пристрою, але й на термін експлуатації. Основні матеріали мийок — неіржавка сталь, штучний камінь і граніт.
- Форма. Чаша може мати круглу, квадратну, трапецієподібну, кутову форму, також трапляються фігурні моделі. Під час вибору конкретного варіанту враховуйте габарити наявні гарнітура.
- Спосіб встановлення. Мийки бувають накладними, врізними та інтегрованими. Останній варіант дає змогу створити композицію, коли сантехнічний пристрій повністю зливається з поверхнею стільниці.
- Аксесуари. Мийку можна доповнити різними аксесуарами, як-от дозатор для рідкого мила або сушарка для посуду.
- Проточний водонагрівач б'є струмомВаш проточний водонагрівач почав бити струмом? Це не просто незручність, а й небезпека. У нашій статті ми розберемо основні причини цієї проблеми та розповімо, як безпечно усунути неполадки.Повна версія статті
- Встановлення трапа в душовійДізнайтеся про найкращі типи зливних трапів і отримайте покрокову інструкцію з їх встановлення. У статті ми докладно розповімо, як вибрати відповідний трап для душу та встановити його самостійно.Повна версія статті