Одноважільний змішувач - зроблено з розумом
Питання «Який змішувач краще вибрати одноважільний або вентильний?» рано чи пізно виникає у будь-якого споживача. Кран з однією ручкою більш практичний у використанні через змішування води за зручним принципом. Сучасний змішувач кухонний змішувач легко монтується і допомагає заощадити ресурс під час налаштування температури і напору струменя.
Пристрій змішувача для кухні
Змішувачі для кухні оснащені важелем, який виконує кілька функцій одночасно. З його допомогою можна регулювати температуру і натиск струменя. Рухи вправо і вліво відповідають за теплову характеристику, а вгору і вниз - силу напору. Принцип роботи змішувача полягає в поєднанні процесів між собою і комфортному використанні моделі.
Конструкція кухонного одноважельного змішувача досить проста і зрозуміла навіть новачкові. Пристрій складається з корпусу, виливу, важеля і картриджа: кульового або з керамічними пластинами. Також крани можуть бути оснащені додатковими деталями, наприклад, аератором. При монтажі одноважільного змішувача з кульовим механізмом, необхідно використовувати спеціальні прокладки.
Переваги змішувачів з одним важелем
Одноважільний змішувач і його пристрій стали затребуваними серед споживачів. Крім практичності, моделі мають ряд переваг, на які варто звернути увагу:
- Зручність використання змішувача. Регулювати напір і температуру води можна за допомогою легких рухів однієї руки. Для того щоб відкрити кран або довго підбирати вдале співвідношення температур, не потрібно крутити довго вентилі, змішування води відбувається за іншим принципом за допомогою важеля.
- Відсутність стираних прокладок. Для підтримки довговічності рекомендуємо використовувати змішувачі з одним важелем замість двохвентильних моделей. Відсутність деталей, які можуть тертися між собою, гарантує можливість тривалого користування.
- Економна витрата води даного виду змішувачів. Температуру і натиск можна регулювати за кілька секунд, що дозволяє не витрачати зайву воду. Перевага такого виду змішувачів позитивно відобразиться на платіжках за комунальні послуги і допоможе перейти на більш екологічне використання ресурсу.
- Легкість заміни запірного елемента. Змішувач з однією ручкою рано чи пізно виходить з ладу і вимагає невеликого ремонту. Конструкція крана дозволяє замінити керамічний картридж навіть новачкові, так як найчастіше проблема виникає саме з цим елементом пристрою.
Недоліки змішувачів з одним важелем
Перед тим як купити кухонний змішувач в Україні, необхідно ознайомитися зі списком недоліків. Так можна прийняти оптимальне рішення щодо вибору підходящого пристрою:
Поради щодо вибору кращого змішувача для кухні
Для того щоб придбати довговічний змішувач, який відмінно впишеться в інтер'єр, необхідно враховувати кілька факторів. Визначтеся з матеріалом для моделі: змішувач для раковини одноважеля з латуні, нержавіючої сталі або бронзи - від цього залежить ціна пристрою. Також важливо вибрати правильне покриття, легке у догляді, наприклад, хромоване.
Вибирайте виробника, який зможе надати гарантію на змішувач для кухні з латуні: від 2-х років на корпус і не менше року на деталі. Крім гарантії, бренд повинен подбає про базовій комплектації моделі. Разом зі змішувачем для кухні з нержавійки, компанії потрібно надати деталі для монтажу та установки, інструкцію і гарантійний талон.
Перед початком вибору пристрою визначитеся з ціновим діапазоном. На нього впливають матеріал і покриття пристрою, впізнаваність бренду і тип змішувача. Пам'ятайте, що необхідно підбирати товар, спираючись на свої потреби і можливості - тільки так вдасться підібрати якісний і довговічний варіант.
- Встановлення трапа в душовійДізнайтеся про найкращі типи зливних трапів і отримайте покрокову інструкцію з їх встановлення. У статті ми докладно розповімо, як вибрати відповідний трап для душу та встановити його самостійно.Повна версія статті
- Проточний водонагрівач б'є струмомВаш проточний водонагрівач почав бити струмом? Це не просто незручність, а й небезпека. У нашій статті ми розберемо основні причини цієї проблеми та розповімо, як безпечно усунути неполадки.Повна версія статті